Pozostał wielki niedosyt

Dodano: 23/11/2022 - Numer 3313 - 23.11.2022

MUNDIAL \ Bez goli z Meksykiem

Choć wcale nie byliśmy lepsi, to ten mecz powinniśmy wygrać. Reprezentacja Polski zremisowała z Meksykiem 0:0 w pierwszym występie na mistrzostwach świata w Katarze. W 58. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Robert Lewandowski. Piłkę po jego uderzeniu odbił Guillermo Ochoa. W drugim grupowym meczu Polacy w sobotę podejmą Arabię Saudyjską, która sensacyjnie pokonała Argentynę 2:1.

Pierwsze minuty były wyrównane, gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska. Przed upływem drugiego kwadransa dwa razy było groźnie pod bramką Wojciecha Szczęsnego. Najpierw Alexis Vega główkował minimalnie niecelnie po wrzutce z prawej strony, a chwilę później w pole karne szarżował Jesus Gallardo. Udało mu