Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Co z wiaduktem na Marywilskiej?

Dodano: 13/12/2022 - Numer 3327 - 13.12.2022

Mieszkańcy warszawskiej Białołęki w ostatnich dniach dość mocno wyrażali swoje obawy o to, że na placu budowy przy wiadukcie na ul. Marywilskiej nie widać robotników. Zaczęli więc zadawać pytania o to, czy uda się dotrzymać terminu oddania obiektu do użytku. W związku z licznymi wątpliwościami mieszkańców postanowiliśmy sprawdzić u źródła, czyli Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie, jak sprawy się mają. Jakub Dybalski z ZDM zapewnia, że nie ma obaw co do przesunięć terminu oddania obiektu do użytku. – Tak jak wykonawca deklarował, nowy obiekt powinien być przejezdny w ciągu trzech miesięcy od wyburzenia starego. Tu się nic nie zmienia – informuje nas Jakub Dybalski. Pytany o to, co z zapewnieniami, że prace

     

62%
pozostało do przeczytania: 38%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze