Porażka na inaugurację rundy wiosennej

Dodano: 12/02/2018 - numer 1949 - 12.02.2018

W ciągu ostatnich kilku minut wynik meczu między Zagłębiem Lubin a Legią Warszawa zmieniał się dwukrotnie. Mimo dwóch bramek nowego napastnika „Miedziowych” Jakuba Mareša trzy punkty do Warszawy zabrała Legia. Porażką rozpoczęła się inauguracja rundy wiosennej dla podopiecznych trenera Mariusza Lewandowskiego. Choć minutę przed końcem meczu na tablicy wyników widniał rezultat 2:2, to ostatecznie po rzucie karnym zwycięstwo odnieśli piłkarze Legii. Swojego rozczarowania nie krył również wracający na polskie boiska bramkarz „Miedziowych” Piotr Leciejewski. – Powrót okazał się bolesny. Już witaliśmy się z gąską i wyglądało na to, że dowieziemy remis. Tym bardziej że dwa razy dogoniliśmy Legię. Proszę nam wierzyć, że moglibyśmy rozegrać drugi mecz, bo tyle jest w nas