Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Wielkie ściganie we Wrocławiu

Dodano: 12/02/2018 - numer 1949 - 12.02.2018
Na Stadionie Olimpijskim 8 i 9 czerwca tego roku odbędzie się rywalizacja najlepszych narodowych par żużlowych – Monster Energy FIM Speedway of Nations. Impreza ma zastąpić rozgrywany od 2001 r. Drużynowy Puchar Świata. Do rywalizacji przystąpi 15 par z różnych krajów. Formuła zawodów ma przypominać Mistrzostwa Świata Par. Co ciekawe, zwycięzców imprezy wyłoni ostatni wyścig. Polacy jako gospodarz imprezy miejsce w finale mają zagwarantowane. – Mamy we Wrocławiu ogromne tradycje, jeśli chodzi o organizację dużych międzynarodowych imprez. Mamy też doświadczenie, które pozwoli nam na profesjonalne i atrakcyjne dla kibiców przygotowanie tego wielkiego święta speedwaya w międzynarodowym wydaniu. Zawody w ramach The World Games pokazały, że rywalizacja par
     

59%
pozostało do przeczytania: 41%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze