Przekaż 1,5% na media Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy! Przekaż TERAZ » x

Noworoczna klęska Legii

Dodano: 03/01/2023 - Numer 3341 - 03.01.2023

W noworocznym meczu XIV kolejki Energa Basket Ligi Legia Warszawa przegrała na własnym parkiecie z BM Stalą Ostrów Wlkp. 68:96. – Stal była dziś dużo lepsza od nas – przyznał trener legionistów Wojciech Kamiński.

Ostrowianie rozpoczęli od intensywnych ataków Damiana Kuliga, Adonisa Thomasa i Ojarsa Silinsa, dzięki czemu goście prowadzili 11:4. Legioniści szybko doprowadzili do remisu po udanych zagraniach Grzegorza Kamińskiego, Raya McCalluma i Geoffreya Groselle’a. Udany okres gry warszawian przerwali w końcu goście, którzy zaliczyli lepszą końcówkę pierwszej kwarty starcia, wygrywając 22:15. Podopieczni trenera Andrzeja Urbana kontynuowali dobrą grę – trafiali Mateusz Zębski, Aigars Skele i Nemanja Djurisić i przewaga BM