Remis przed ligą

Dodano: 23/01/2023 - Numer 3354 - 23.01.2023

Legia zremisowała 2:2 z 1. FC Magdeburg w ostatnim meczu kontrolnym przed powrotem do ligowych rozgrywek. Oba gole dla stołecznej drużyny strzelił w pierwszej połowie Carlitos.  Zanim sędzia rozpoczął mecz, na murawie odbyła się uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom plebiscytu #NajLepsi2022. Statuetki odebrali m.in. Josue Pesqueira, Kacper Tobiasz, Filip Mladenović oraz trener Kosta Runjaić. Pierwsza połowa meczu obfitowała w gole. Już w 7. min Mladenović dograł piłkę wprost na głowę Carlitosa, a Hiszpan otworzył wynik spotkania. Niespełna pięć minut później goście wyrównali. Dośrodkowanie z rzutu wolnego z głębi pola dotarło do adresata, którym był Luc Castaignos, a po mocnym strzale z kilku metrów bez szans był Kacper Tobiasz.