Przekaż 1,5% na media Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy! Przekaż TERAZ » x

Porażka na życzenie

Dodano: 31/01/2023 - Numer 3360 - 31.01.2023

Lechia Gdańsk wygrała na własnym stadionie z Wisłą Płock 1:0 (0:0). Zwycięską bramkę dla gdańszczan zdobył w 53. minucie Łukasz Zwoliński. W 84. rzutu karnego nie wykorzystał Dominik Furman – pomocnik drużyny z Płocka posłał piłkę nad poprzeczką.

Z nowych zawodników w ekipie gospodarzy w podstawowej „11” zagrał prawy obrońca Jakub Bartkowski, zabrakło natomiast chorych bądź kontuzjowanych Jarosława Kubickiego, Flavio Paixao oraz Joeri de Kampsa, a także Jakuba Kałuzińskiego. Przyjezdni bez wzmocnień oraz Łukasza Sekulskiego i Piotra Tomasika.

W pierwszej stojącej na słabym poziomie połowie optyczną przewagę posiadali przyjezdni, ale niewiele z niej wynikało. Płocczanie wymieniali między sobą mnóstwo podań