Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Magdeburg na początek ciężkiej serii

Dodano: 09/02/2023 - Numer 3367 - 09.02.2023

W bardzo trudnej sytuacji jest Orlen Wisła Płock przed ostatnimi czterema spotkaniami w fazie grupowej Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. – Matematyka daje nam szansę na wyjście z grupy, ale my nie zamierzamy kalkulować, po prostu musimy wygrywać – powiedział trener płockiej drużyny Xavi Sabate. Dziś pierwsze z serii ciężkich spotkań – z niemieckim SC Magdeburg. W dziesięciu meczach fazy grupowej Ligi Mistrzów Orlen Wisła wywalczyła tylko 5 pkt, co daje drużynie siódme, niepremiowane awansem, miejsce w grupie A. „Nafciarze” wygrali 27:23 pierwsze spotkanie rozgrywek z portugalskim FC Porto u siebie, pokonali też, również w swojej hali, 31:27 duński GOG w 3. kolejce rozgrywek i zremisowali 26:26

     

28%
pozostało do przeczytania: 72%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze