Pewny triumf

Dodano: 27/02/2023 - Numer 3379 - 27.02.2023

Radomiak pewnie pokonał 3:1 Lechię Gdańsk w wyjazdowym meczu 22. kolejki. – Bardzo dobre zawody w naszym wykonaniu – skomentował trener radomian Mariusz Lewandowski. Broniący się przed spadkiem gdańszczanie katastrofalnie zagrali zwłaszcza do przerwy. Grali bez wigoru i dynamiki oraz na wskroś czytelnie. Do znudzenia i w ślamazarnym tempie rozgrywali piłki głównie przez obrońców na własnej połowie i nie potrafili stworzyć minimalnego zagrożenia pod bramką przeciwnika. Do tego doszły błędy w defensywie. W 21. min było już 1:0 dla przyjezdnych. Po stracie w środku pola Michała Nalepy piłka trafiła na prawe skrzydło do Lisandro Semedo, a po jego centrze skuteczną główką popisał się Leonardo Rocha. Grający na dużym luzie radomianie podwyższyli prowadzenie w 41. min. Tym razem z rzutu