Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Plan Wisły

Dodano: 12/06/2023 - Numer 3450 - 12.06.2023

19 czerwca, po trzytygodniowych urlopach, piłkarze Wisły Płock powrócą do treningów. W planach pięciotygodniowego okresu przygotowawczego do pierwszoligowego sezonu 2023/2024 jest m.in. zgrupowanie na Słowacji oraz pięć meczów kontrolnych. Po ostatnim meczu ligowym w ekstraklasie, przegranym 0:3 z Cracovią, Wisła spadła do 1. ligi. W planach klubu jest jak najszybszy powrót do najwyższej klasy, dlatego piłkarze rozpoczną przygotowania już 19 czerwca. Nie wiadomo, kto z piłkarzy pojawi się na pierwszym po urlopach treningu. Na pewno nie będzie wśród nich: Rafała Wolskiego, Piotra Tomasika, Martina Haska i Bartosz Śpiączki, którzy zagrali w ostatnim meczu. Nie będzie też Damiana Warchoła i Tomasza Walczaka, którzy byli związani z klubem tylko

     

38%
pozostało do przeczytania: 62%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze