Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Wielka forma Polaka

Dodano: 07/08/2023 - Numer 3490 - 07.08.2023

Łukasz Przybylski zdobył w Berlinie srebrny medal łuczniczych mistrzostw świata w konkurencji łuku bloczkowego. W finale Polak przegrał z Hindusem Ojasem Pravinem Deotalem 149:150. W piątek polska drużyna, z Przybylskim w składzie, zdobyła złoty medal MŚ. Finałowy rywal Polaka w 1/2 finału wyeliminował lidera rankingu światowego, Holendra Mike’a Schloessera, wygrawszy 149:148.  W sobotę na arenie łuczniczej usytuowanej przed frontonem Stadionu Olimpijskiego zaprezentował się jeszcze jeden polski łucznik, Przemysław Konecki (UKS Orlik Goleszów), który w ćwierćfinale uległ późniejszemu mistrzowi świata 144:148 i zajął w czempionacie siódme miejsce. Trzeci z Polaków, Rafał Dobrowolski (ŁLKS Karima

     

30%
pozostało do przeczytania: 70%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze