Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Parkingowa strefa problemów

Dodano: 17/08/2023 - Numer 3497 - 17.08.2023

Czy na Kabatach powstanie parking P&R? Tego domagają się mieszkańcy oraz radni stołecznego Ursynowa. Tłumaczą, że kolejne projekty warszawskich urzędników wiążą się z usuwaniem miejsc parkingowych. „Sytuacja staje się coraz trudniejsza” – podkreślają. Okazuje się, że nie tylko mieszkańcy tej dzielnicy mają problem z pozostawieniem swojego samochodu.

Na stołecznym Mokotowie wprowadzenie strefy płatnego parkowania wywołało niezadowolenie i frustrację mieszkańców. Samochodami zastawiane są wjazdy i wyjazdy do garaży, kierowcy rozjeżdżają trawniki w poszukiwaniu miejsc do pozostawienia auta.

Podobnie jest na Pradze-Południe, w okolicy pl. Hallera. Mieszkańcy skarżą się na zastawiane samochodami podwórka. W mediach społecznościowych

     

23%
pozostało do przeczytania: 77%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze