Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Zmodernizują SOR-y

Dodano: 26/09/2023 - Numer 3525 - 26.09.2023

Do szpitalnych oddziałów ratunkowych trafiają osoby, które potrzebują pilnej pomocy medycznej. Oprócz personelu medycznego do przeprowadzenia sprawnej diagnozy i udzielenia pomocy potrzebne są również odpowiedni sprzęt i dobrze zorganizowana przestrzeń. Ministerstwo Zdrowia w ramach Funduszu Medycznego przeznaczyło łącznie 1,5 mld zł na modernizację, przebudowę i zagospodarowanie części diagnostycznej 152 szpitalnych oddziałów ratunkowych. Na liście znalazły się placówki z Mazowsza.

Radom, Płońsk, Wyszków, Wołomin to tylko niektóre z mazowieckich miast, które otrzymały wsparcie finansowe z Ministerstwa Zdrowia na szeroko pojętą modernizację szpitalnych oddziałów ratunkowych w ramach Funduszu Medycznego. O tym, jak

     

26%
pozostało do przeczytania: 74%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze