Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Srebrny medal legionisty

Dodano: 20/02/2018 - numer 1956 - 20.02.2018
Kacper Żuk z warszawskiej Legii sięgnął po srebrny medal podczas Halowych Mistrzostw Polski, które od- były się na obiektach SKT Centrum Bydgoszcz. W fi- nale 18-latek przegrał ze starszym o 10 lat Andriejem Kapasiem. Urodzony w Kijowie, ale trenujący na stałe w Polsce (WKS Grunwald Poznań) Kapaś był zdecydowanym faworytem całej imprezy i turniejową „jedynką”. Wygrana z legionistą, który dopiero zaczyna wspinać się po drabince seniorskich rankingów, przyszła mu stosunkowo łatwo, choć w drugim secie młodszy rywal robił wszystko, co mógł, by odwró- cić jeszcze losy rywalizacji. Ostatecznie finał zakończył się wygraną Ukraińca 6-1, 7-5. W drodze do finału warszawianin, który w styczniu wziął udział w dwóch turniejach Futures w Tunezji, pokonał czterech przeciwników. Już w pierwszym spotkaniu
     

59%
pozostało do przeczytania: 41%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze