Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Ściema Platformy. Tylko Polski szkoda

Dodano: 12/12/2023 - Numer 3579 - 12.12.2023

Koalicja Obywatelska z triumfem ogłosiła w social mediach, że od początku nowego roku będzie wypłacane 800+. W dość nowej dla siebie oprawie: z użyciem biało-czerwonych barw. Internauci mało nie zabili śmiechem tego samochwalstwa. Nikt nie ma przecież wątpliwości, że 500+/800+ nie ujrzałoby w ogóle światła dziennego, gdyby nie polityczna wola Prawa i Sprawiedliwości. Większość Polaków i Polek doskonale też pamięta, jak przedstawiali przez lata pięćsetplusową politykę ludzie Platformy i związani z nią eksperci oraz tzw. autorytety. Tusk realizuje zatem program PiS w ramach swoich konkretów. Za to coraz dalej do realizacji oryginalnych zapowiedzi KO, na czele z kwotą wolną od podatku w wysokości 60 tys. zł. Podobno

     

68%
pozostało do przeczytania: 32%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze