Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Sudańczyk z Moskwy, czyli mamy problem 

Dodano: 26/06/2024 - Numer 3713 - 26.06.2024

Telewizja Republika jest jedyną stacją informacyjną, pokazującą materiały dotykające sedna kryzysu migracyjnego, który w ostatnich tygodniach zaowocował obecnością na ulicach polskich miast grup nieznanych mężczyzn.  Tak było w Łukowie, gdzie przed ośrodkiem pobytowym dla cudzoziemców, którzy nie mają uregulowanego statusu pobytowego w Polsce, doszło do interwencji dziennikarskiej i zastanawiającej wymiany zdań z jednym z przybyszów. Na uwagę zasługuje oczywiście fakt, że pokazany w Republice ośrodek nie jest strzeżony, a ludzie w nim przebywający przemieszczają się po mieście bez żadnej kontroli, co już samo w sobie jest skandaliczne, ponieważ wprost przyznają oni, że granicę polsko-białoruską przekroczyli nielegalnie. Ale

     

11%
pozostało do przeczytania: 89%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze