Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Goście górą

Dodano: 21/10/2024 - Numer 3795 - 21.10.2024
fot. Łukasz Gągulski
fot. Łukasz Gągulski

Dwa piątkowe i trzy sobotnie spotkania PKO BP Ekstraklasy zakończyły się wygranymi zespołów przyjezdnych. Lider Lech Poznań pokonał na wyjeździe Cracovię 2:0 w 12. kolejce i zachował prowadzenie w tabeli piłkarskiej ekstraklasy. Na pozycję wicelidera awansowała broniąca tytułu Jagiellonia Białystok, która wygrała w Lubinie z Zagłębiem 3:1. Pierwszy mecz od 2 września wygrała Legia Warszawa, która w Gdańsku pokonała 2:0 Lechię.  Po niespodziewanej porażce z Motorem Lublin w poprzedniej kolejce Lech wrócił do wygrywania. Lider pokonał na wyjeździe czwartą w tabeli Cracovię 2:0.  Na listę strzelców wpisali się Szwedzi Mikael Ishak (53.) i Patrik Walemark (57.). – Jesteśmy szczęśliwi, że wygraliśmy i

     

23%
pozostało do przeczytania: 77%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze