Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Policja na usługach Jerzego Owsiaka

Dodano: 10/02/2025 - Numer 3869 - 10.02.2025

Czy mamy już do czynienia z prywatną policją? Najwyraźniej tak, jeśli to policjanci usłużnie informują Jerzego Owsiaka o rzekomych groźbach, a nie Owsiak policję. Tak wynika z doniesień medialnych. Gangi grasują na ulicach, a policjanci bez podstaw zatrzymują 66-latkę – mówi „Codziennej” Przemysław Wipler, który złożył doniesienie do prokuratury o przekroczeniu uprawnień przez policję. – Pani Izabela na pewno nie zostałaby potraktowana jak groźny przestępca, gdyby obiektem jej krytyki był ktoś inny niż Jerzy Owsiak – mówi nam obrońca pani Izabeli ­mecenas Magdalena Majkowska. – Owsiakowi pomyliły się serduszka – komentuje Mateusz Morawiecki. Poseł Konfederacji Przemysław Wipler zdecydował o złożeniu do 

     

10%
pozostało do przeczytania: 90%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze