Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Nawrocki: Jeśli będzie trzeba, stanę na granicy!

Dodano: 24/02/2025 - Numer 3879 - 24.02.2025

POLITYKA \ Musimy współpracować z państwem niemieckim w tych formatach, do których sami weszliśmy. Nikt tego nie kwestionuje. Ale Niemcy dziś potrzebują partnera do rozmów, a nie kamerdynera i lokaja spraw niemieckich w Polsce – mówił wczoraj dr Karol Nawrocki podczas konferencji w Słubicach. Obywatelski kandydat na prezydenta RP zażądał też ujawnienia prawdziwych danych na temat liczby migrantów przerzuconych z Niemiec do Polski.

To był intensywny weekend w wykonaniu dr. Karola Nawrockiego, który odwiedził m.in. Włocławek, Świnoujście oraz Słubice i to właśnie przemówienie z ostatniego z wymienionych miejsc jest najchętniej komentowane, gdyż obywatelski kandydat skupił się w nim na problemie

     

27%
pozostało do przeczytania: 73%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze