Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

W oczekiwaniu na medal numer 200

Dodano: 07/03/2025 - Numer 3888 - 07.03.2025
Tomasz Hamrat
Tomasz Hamrat

Z udziałem 29 reprezentantów Polski w holenderskim Apeldoorn rozpoczęły się wczoraj halowe mistrzostwa Europy w lekkoatletyce. W czwartek rozegrano tylko jeden finał – zmagania sztafet mieszanych 4×400 m bez udziału Biało-Czerwonych. Nasze największe gwiazdy, Pia Skrzyszowska, Ewa Swoboda i Jakub Szymański, o medale powalczą w piątek, sobotę i niedzielę – ostatniego dnia zawodów.  Pierwszy medal wywalczony przez Polaków w Holandii będzie dwusetnym w historii naszych występów w halowych mistrzostwach Europy. Wśród dotychczasowych 199 było: 61 złotych, 58 srebrnych i 80 brązowych. W poprzednich mistrzostwach, dwa lata temu w Stambule, Polacy siedem razy stanęli na podium –

     

15%
pozostało do przeczytania: 85%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze