Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Zlecenie dla firmy fotografki Trzaskowskiego

Dodano: 31/03/2025 - Numer 3904 - 31.03.2025

POLITYKA \ Portfele Polaków są rujnowane przez rosnące opłaty za prąd i gaz, ale Ministerstwo Klimatu i Środowiska nie oszczędza na własnym wizerunku. Na zdjęcia kierownictwa resortu postanowiono wydać 48 tys. zł. Zdjęcia były jednak profesjonalne, bo robiła je fotografka Rafała Trzaskowskiego. Informację o tym, że Ministerstwo Klimatu zorganizowało sobie sesję zdjęciową za 50 tys. zł, można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej. Umowę, na którą uwagę zwrócili internauci, podpisano w październiku, a jej wykonawcą jest firma Dom Pandy z Podkowy Leśnej. Firma ta profesjonalnie zajmuje się fotografią. Nie jest jednak wybrana przypadkowo. Działają w niej równolegle Michał Korzeniowski i Magdalena Pawluczuk. Pierwszy rzut oka na

     

28%
pozostało do przeczytania: 72%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze