Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

20. rocznica śmierci św. Jana Pawła II

Dodano: 30/04/2025 - Numer 3925/3926 - 30.04.2025

W całej Polsce kluby „Gazety Polskiej” uczciły 20. rocznicę odejścia do Domu Ojca papieża Jana Pawła II. W atmosferze skupienia, refleksji i modlitwy setki Polaków zebrały się pod pomnikami papieża Polaka, w sanktuariach i kościołach, oddając hołd jednej z największych postaci naszej historii. GORZÓW WIELKOPOLSKI  Na Wzgórzu Papieskim w Gorzowie Wielkopolskim odbyła się uroczystość zorganizowana przez lokalny klub „Gazety Polskiej”. O 20.30 rozpoczęto wspólną modlitwę i śpiew pieśni religijnych. W świetle zniczy i przy powiewających flagach narodowych uczestnicy wspominali nauczanie Jana Pawła II, którego słowa wciąż pozostają drogowskazem dla wielu Polaków. KRAKÓW  W Krakowie hołd papieżowi oddano w 

     

24%
pozostało do przeczytania: 76%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze