Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Veturilo dla najwytrwalszych

Dodano: 02/03/2018 - numer 1965 - 02.03.2018
„My się zimy nie boimy, dalej śnieżkiem w plecy zimy, niech pamiątkę ma, nasza zima zła! ” – podobne zdanie co Maria Konopnicka muszą mieć nieliczni rowerzyści, którzy decydują się skorzystać z systemu Veturilo w obecnych arktycznych warunkach. W czwartek miejskie rowery wróciły na ulice Warszawy.   Na cyklistów czeka w tym roku 5200 rowerów, które można wypożyczać przez całą dobę. Użytkownikiem miejskich rowerów może zostać w zasadzie każdy, kto ukończył 18 lat, nastolatkowie od 13. roku życia powinni dodatkowo przedstawić pisemną zgodę rodziców. Aby wypożyczyć rower Veturilo po raz pierwszy, trzeba się zarejestrować w systemie (Veturilo.waw.pl), zaakceptować regulamin i wpłacić na osobiste konto klienta 10 zł. Zasady są proste – pierwsze 20 minut jazdy nic nie kosztuje, za kolejne
     

63%
pozostało do przeczytania: 37%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze