Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Kuba – wyspa spotkań

Dodano: 05/03/2018 - numer 1967 - 05.03.2018
Dziś na godz 18.30 kawiarnia Południk 18 zaprasza na spotkanie podróżnicze z cyklu „Wieczór z Przygodą”. Tym razem Adam Kwaśny zabierze słuchaczy na egzotyczną Kubę. Ową największą wyspę Karaibów przez wieki zamieszkiwało wiele ludów i liczni bogowie – większość najczęściej wbrew własnej woli. Dawne wierzenia wytępionych bezlitośnie Indian zmieszały się z kulturą i religiami przybyszów z Hiszpanii, Afryki, Chin i wszystkich innych, których przywiały tu niespokojne wiatry. – Adam Kwaśny z Towarzystwa Przyjaciół Kuby zabierze nas na wędrówkę przez kubańskie drogi i bezdroża, uchyli rąbka tajemnic afrykańskich czarowników, zaprowadzi do miejsc, w których do dziś praktykuje się animistyczne rytuały – opisują organizatorzy. – Pokaże, jak
     

54%
pozostało do przeczytania: 46%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze