Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Pożegnanie Amerykanów

Dodano: 05/03/2018 - numer 1967 - 05.03.2018
W piątek na rynku w Bolesławcu uroczyście pożegnano żołnierzy z 2. Pancernej Brygadowej Grupy Bojowej 1. Dywizji Piechoty Armii USA. Żołnierze stacjonowali w Bolesławcu przez sześć miesięcy w ramach operacji „Atlantic Resolve”. Amerykańskimi żołnierzami, którzy przybyli z bazy w Fort Riley w stanie Kansas, dowodził ppłk Jesse T. Curry. – Od czasu przybycia naszego batalionu do Bolesławca życzliwość i wsparcie ze strony tej społeczności przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Przyjęliście nas do swojego życia i na wiele sposobów sprawiliście, że każdy żołnierz mojego batalionu czuł się tu równie komfortowo jak w swoim rodzinnym mieście – powiedział ppłk Curry podczas pożegnania. – Dziś, po roku obecności żołnierzy amerykańskich w
     

73%
pozostało do przeczytania: 27%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze