Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

W kamasze z gracją

Dodano: 09/03/2018 - numer 1971 - 09.03.2018
Służba w Wojskach Obrony Terytorialnej to przenikanie się kompetencji cywilnych i wojskowych – żołnierz funkcjonuje na co dzień w zakładzie pracy, w rodzinie i ma możliwość wykorzystania tam kompetencji nabytych w wojsku, a te z wojska w świecie cywilnym. Jak Pani ocenia wczorajsze wzmocnienie przez ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka Rady ds. Kobiet w Wojsku Polskim przedstawicielkami Terytorialnej Służby Wojskowej? Wojska Obrony Terytorialnej są nowym, piątym rodzajem sił zbrojnych. W naszych szeregach jest dwa razy więcej kobiet niż w innych rodzajach sił zbrojnych. Naturalne jest więc, że kobiety z WOT‑u będą uczestniczyły w działalności Rady ds. Kobiet w armii. Obecnie jestem jedyną przedstawicielką kobiet z WOT‑u. Niedługo będzie nas więcej, ponieważ dziewczyny będą
     

25%
pozostało do przeczytania: 75%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze