Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Świętowali do rana

Dodano: 21/05/2026 - Numer 4189 - 21.05.2026
fot. @arsenal/x.com/d
fot. @arsenal/x.com/d

Arsenal Londyn, jeden z najpopularniejszych i najbogatszych angielskich klubów, na tytuł mistrzowski czekał aż 22 lata. Zdobył go, kiedy w spotkaniu przedostatniej, 37. kolejki Premier League najgroźniejszy rywal Kanonierów Manchester City zremisował na wyjeździe z Bournemouth 1:1. Mimo późnej pory na ulice Londynu wyszły we wtorek dziesiątki tysięcy kibiców nowych mistrzów Anglii. Świętowanie trwało do rana.

W mediach społecznościowych kilku fanów Arsenalu pochwaliło się filmami i zdjęciami, wykonanymi w środę o godz. 5 rano. Kluczowi gracze Kanonierów Declan Rice, Bukayo Saka, Jurriën Timber i Eberechi Eze świętowali całą noc i nad ranem postanowili przyjść pod Emirates Stadium. Na podobny pomysł

     

19%
pozostało do przeczytania: 81%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze