Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Segregacja Polaków – sedno systemu Tuska

Dodano: 22/06/2026 - Numer 4210 - 22.06.2026

Politycy Koalicji Obywatelskiej, korzystając z zasobów publicznej ochrony zdrowia, stworzyli w Szpitalu Południowym kastowy system, drugi obieg usług medycznych. To przywilej i prestiż, ale też ogromna oszczędność czasu i pieniędzy, na które pod rządami partii Donalda Tuska nie mogą sobie pozwolić zwykli obywatele, traktowani jak pariasi przez coraz bardziej głodzony i ograniczony system. W czasach PRL elita władzy i lojalni funkcjonariusze reżimu mieli choćby sklepy za żółtymi firankami. Koalicja Obywatelska ma swój salonik VIP.

W mainstreamowych mediach trwają próby wygaszania i ograniczania negatywnych konsekwencji afery w stołecznym Szpitalu Południowym. Donald Tusk usiłuje przedstawić jako źródło całej sytuacji konflikt

     

10%
pozostało do przeczytania: 90%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze