Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Kluby „Gazety Polskiej” – oto nowi konserwatywni liderzy

Dodano: 23/06/2026 - Numer 4211 - 23.06.2026

Jarosław Kaczyński, Karol Nawrocki, Przemysław Czarnek, Mateusz Morawiecki wraz z innymi politykami obozu niepodległościowego spotkali się w podsulejowskim lesie z setkami członków klubów „GP” z kraju i zagranicy. Goście dopisali, frekwencja bodaj rekordowa, a do tego zwiastun na najbliższe lata: nowe pokolenie liderów na prawicy.

Spośród setek moich rozmów z klubowiczami „Gazety Polskiej” dwa pytania powtarzają się w każdej z nich i są wyrażane z niepotrzebną obawą i gniewem. Jedno z nich dotyczy kilkorga nielubianych gości studia TV Republika, lewicowych polityków, którzy podnoszą ciśnienie widzom i „zachęcają” do wyzwisk przed ekranem. Ale drugie pytanie jest zadawane z troską większą,

     

12%
pozostało do przeczytania: 88%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze