Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Wzmocnienie Lecha przed walką o Ligę Mistrzów

Dodano: 26/06/2026 - Numer 4214 - 26.06.2026

TRANSFERY \ Ghański obrońca Terry Yegbe, występujący ostatnio we francuskim FC Metz, podpisał w środę czteroletni kontrakt z Lechem Poznań. To trzeci nowy piłkarz pozyskany przez mistrza Polski w letnim okienku transferowym. Wcześniej do poznańskiego zespołu dołączyli bramkarz Mateusz Lis oraz irański pomocnik Allahyar Sayyadmanesh. Z Celtiku Glasgow wykupiony natomiast został Honduranin Luis Palma.

Lech zamierza wykorzystać szansę na pierwszy w historii awans do Champions League. W Poznaniu zostają wszyscy najlepsi piłkarze, a władze klubu nie śpią i wzmacniają drużynę przed meczami z mistrzem Danii Aarhusem.

24-letni Yegbe najczęściej występuje jako środkowy obrońca, od 2022 r. gra w Europie. Najpierw występował w

     

24%
pozostało do przeczytania: 76%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze