​Już jutro jedziemy na Węgry

numer 1973 - 12.03.2018Polska

KLUBY „GP” VI Wielki Wyjazd na Węgry zbliża się wielkimi krokami – pociąg do Budapesztu wyruszy z Warszawy już jutro. Po drodze zatrzyma się tylko w Krakowie. Jak już informowaliśmy wcześniej, wyjazd swoim patronatem objął szef polskiego rządu Mateusz Morawiecki. W tegorocznym węgierskim święcie narodowym weźmie udział blisko 800 klubowiczów z całej Polski.

Uczestników odjeżdżających z Warszawy Centralnej prosimy o przyjście na zbiórkę o godz. 13.30 w hali głównej dworca Warszawa Centralna. Osoby, które przybędą po tym czasie, muszą się kierować bezpośrednio na peron. Na stacji będą podawane i wyświetlane informacje, że podjedzie „pociąg specjalny do Budapesztu – Gazeta Polska”. Jego odjazd planowany jest na godz. 13.50. Do stacji Kraków Główny dotrze ok. godz. 19, a w dalszą podróż ze stolicy Małopolski wyruszy o 19.30.

Do Budapesztu przyjedzie 14 marca w godzinach porannych na dworzec Budapest Keleti, skąd uczestnicy zostaną przewiezieni autobusami do hoteli. Po całodziennym zwiedzaniu Budapesztu przewidziana jest uroczysta kolacja.

Oficjalne uroczystości państwowe z udziałem premiera Viktora Orbána odbędą się 15 marcazawartość zablokowana

Autor: jp


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się