Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Rywale odsłonili karty

Dodano: 13/03/2018 - numer 1974 - 13.03.2018
MUNDIAL TUŻ-TUŻ \ 23 i 27 marca reprezentacja Polski rozegra dwa bardzo ważne mecze towarzyskie – z Nigerią we Wrocławiu i z Koreą Południową w Chorzowie. Trener Adam Nawałka rywali dobrał pod kątem tego, co czeka nas na mistrzostwa świata w Rosji. Nigeria swoim stylem gry przypomina Senegal, naszego pierwszego przeciwnika na mundialu. Z kolei Korea Południowa to odpowiednik Japonii, czyli naszego ostatniego rywala w fazie grupowej. Nasi kadrowicze rzadko mają okazję mierzyć się z zespołami z Afryki i Azji, więc te mecze będą bardzo ciekawym sprawdzianem. I trudnym. Szkoleniowcy obu rywali wysłali już powołania na mecze z Polakami. I trzeba przyznać, że w ich składach roi się od bardzo dobrych graczy. Niemiecki
     

27%
pozostało do przeczytania: 73%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze