Agrotech 2018 – święto polskich rolników

numer 1975 - 14.03.2018Gospodarka

WYSTAWA W dniach 16–18 marca na terenie Targów Kielce odbywać się będzie największa w Polsce halowa wystawa techniki rolniczej.

W 11 halach wystawienniczych i na zewnątrz prezentowane będą nowoczesne ciągniki, maszyny i sprzęt rolniczy. W ekspozycji weźmie udział ok. 800 firm z 24 krajów. – Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech w Kielcach to dziś ceniona marka, symbol najwyższej jakości. Oprócz rosnącej z roku na rok liczby zwiedzających (w ub.r. było ich ponad 71 tys.) i wystawców, rangę wystawy podkreśla obecność przedstawicieli polskiego rządu – mówi Andrzej Mochoń, prezes Targów Kielce. Organizowane od 24 lat Targi Agrotech to jedna z ulubionych wystaw polskich rolników, na której w sposób kompleksowy prezentowane jest wszystko, co potrzebne do prowadzenia zarówno gospodarstwa rodzinnego, jak i wielkoobszarowego na miarę XXI w.

W Kielcach pojawią się najnowszej generacji ciągniki, maszyny rolnicze, narzędzia i urządzenia do produkcji roślinnej i zwierzęcej oraz środki do produkcji rolnej, takie jak nasiona, środki ochrony, nawozy oraz pasze. – Na rolników czekać będą liderzy branży. Interesujące stoiska z różnymi atrakcjami przygotowują m.in. firmy: New Holland, John Deere, Case IH, Class, Same Deutz-Fahr, Kuhn, Ursus, Kubota, Zetor, a także znani na polskim rynku rolniczym producenci, jak Korbanek, Bury, Krukowiak, Syngenta, Yara, Jarmet, Bomet i setki innych – przekonuje Kamil Perz, dyrektor Wydziału Targów na Targach Kielcezawartość zablokowana

Autor: ar


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się