Przekaż 1,5% na media Strefy Wolnego Słowa. Dziękujemy! Przekaż TERAZ » x

Powrót do Kotła Czarownic

Dodano: 26/03/2018 - numer 1985 - 26.03.2018
Po ośmiu latach przerwy reprezentacja Polski zagra mecz na Stadionie Śląskim. Rywalem Biało-Czerwonych będzie Korea Południowa. We wtorek na boisku na pewno nie zobaczymy Karola Linettego, Bartosza Bereszyńskiego i Dawida Kownackiego. Cała trójka opuściła już zgrupowanie reprezentacji. Linetty piątkowy towarzyski mecz z Nigerią we Wrocławiu, przegrany 0:1, rozpoczął w podstawowym składzie, ale po 18 minutach musiał zejść z boiska. Badania wykonane po spotkaniu wykazały uraz oka, który nie jest co prawda poważny, ale wyklucza zawodnika Sampdorii Genua z gry we wtorkowym spotkaniu z Koreą Południową. Bereszyński natomiast już na zgrupowanie reprezentacji przyjechał z kontuzją. Piłkarz ćwiczył indywidualnie i w sobotę podjęto decyzję, że lepiej