Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Rozwój dziękuje kibicom

Dodano: 28/03/2018 - numer 1987 - 28.03.2018
Rozwój Katowice złożył oficjalne podziękowania stowarzyszeniu kibiców GKS-u Bełchatów za wzorową organizację oraz postawę podczas sobotniego meczu drugiej ligi, który odbył się na stadionie w katowickim Brynowie. „Pragniemy zaznaczyć, że przygotowanie wyjazdu oraz zachowanie kibiców może być wzorem dla innych grup kibicowskich” – oświadczyli działacze Rozwoju. W sektorze gości zasiadło 88 kibiców GKS-u. Mecz zakończył się wygraną katowiczan 1:0. To nie pierwszy raz, gdy klub dziękuje fanom drużyny przyjezdnej za dobry klimat stworzony na trybunach. Mały gest, a zawsze cieszy!
     

95%
pozostało do przeczytania: 5%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze