Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Kino w mieście

Dodano: 29/03/2018 - numer 1988 - 29.03.2018
Klub Miasto w Bielsku-Białej zaprasza 3 kwietnia o godz. 19 na pokaz filmu w ramach cotygodniowego, wtorkowego cyklu „Kino w mieście”. W ramach kolejnego wieczoru filmowego będzie można zobaczyć obraz pt. „127 godzin” w reżyserii Danny’ego Boyle’a. To amerykańsko-brytyjski film biograficzny, opowiadający historię amerykańskiego alpinisty, który w kwietniu 2003 r. postanowił zrobić sobie wycieczkę po kanionie Blue John w stanie Utah. W roli głównej zobaczyć można Jamesa Franco. Wciela się on w postać alpinisty Arona Ralstona, który został uwięziony przez głaz w Robbers Roost w Canyonlands na ponad pięć dni. Historia Arona Ralstona pokazuje, do czego zdolny jest człowiek, którym kieruje instynkt przetrwania połączony z nadzieją. Film jest adaptacją powieści autobiograficznej pt. „Between a 
     

93%
pozostało do przeczytania: 7%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze