Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Widzew żegna się z elitą

Dodano: 30/03/2018 - numer 1989 - 30.03.2018
Po zaciętej walce koszykarki Widzewa Łódź przegrały z Zagłębiem Sosnowiec 83:84 (24:19, 21:26, 20:23, 18:16) w ostatnim meczu rundy zasadniczej Basket Ligi Kobiet. Porażka sprawiła, że łodzianki żegnają się z najwyższą klasą rozgrywkową.   Środowe spotkanie było bardzo wyrównane. Widzewianki chciały wywalczyć utrzymanie, ale przyjezdne z Górnego Śląska dzielnie walczyły i potrafiły odrabiać straty. W ostatniej sekundzie z rzutu wolnego trafiła Egle Siksniute i ostatecznie zapewniła zwycięstwo swojej drużynie. W zespole Widzewa najbardziej aktywna była Kathleen Scheer, która zdobyła 25 pkt i 12 zbiórek. Widzew musiał to spotkanie wygrać, aby uniknąć ostatniego miejsca w tabeli Basket Ligi Kobiet. Kibice zgromadzeni na trybunach w hali sportowej Parkowa pożegnali widzewianki okrzykami
     

68%
pozostało do przeczytania: 32%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze