Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Władze miasta zniszczyły restauracje na Zdrowiu

Dodano: 06/04/2018 - numer 1994 - 06.04.2018
Dzierżawcy terenów miejskich, którzy prowadzili bary w parku na Zdrowiu, walczyli w ubiegłym roku, aby móc kontynuować swoją działalność. Niestety, decyzją władz miejskich musieli opuścić park, a większość budynków restauracyjnych została wyburzona. Bar „Tirador” działał na Zdrowiu od 2012 r. – Mieliśmy aż 300 miejsc siedzących i w pogodne dni wszystkie były zajęte. Inwestowaliśmy w to miejsce, na własny koszt zlikwidowaliśmy stary płot, wywieźliśmy 75 ton gruzu. Niestety, latem ubiegłego roku miasto wypowiedziało umowę i 1 listopada musieliśmy ostatecznie wynieść się z parku – mówi Andrzej Michalak, który został zmuszony do zlikwidowania swojej działalności. – Dopóki terenem zarządzała Zieleń Miejska – Południe Sp. z o.o., to wszystko było w porządku. Problemy pojawiły się, gdy obiektami
     

45%
pozostało do przeczytania: 55%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze