fot. mat. pras./d

O przyszłości sektora finansów

KONFERENCJA \ Spotkanie liderów bankowości i ubezpieczeń

numer 2002 - 16.04.2018Gospodarka

Prawie 700 przedstawicieli świata finansów, biznesu oraz administracji wzięło udział w wiosennym Spotkaniu Liderów Bankowości i Ubezpieczeń, które zorganizowano w Warszawie. Uczestnicy tego prestiżowego wydarzenia dyskutowali o najważniejszych wyzwaniach stojących przed polskim rynkiem finansowym.

Organizowana przez firmę MMC Polska cykliczna impreza składa się z trzech wydarzeń: Banking Forum (w tym roku odbywała się jego 15. edycja), Insurance Forum (11. edycja), a także uroczystej gali, na której nagradzane są wyróżniające się osobistości i instytucje sektora finansowego oraz najciekawsze rozwiązania wprowadzone w minionym roku. Jak podkreśla Mariusz Grendowicz, przewodniczący rady programowej Banking Forum, tematyka debat obejmuje najbardziej aktualne wyzwania i problemy, z jakimi boryka się sektor finansowy. A spotkanie stało się tradycyjnym miejscem wymiany poglądów między kluczowymi reprezentantami branży bankowej i ubezpieczeniowej, administracji centralnej oraz najważniejszych firm dostarczających usługi i rozwiązania dla tych sektorów.

W ostatniej edycji imprezy, z uwagi na przypadające w tym roku 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, oprócz bieżących tematów sporo miejsca poświęcono też podsumowaniom historycznym dotyczącym rozwoju polskiego rynku finansowego. Eksperci z branży dyskutowali też o najistotniejszych wyzwaniach polskiego sektora finansowego w perspektywie najbliższych latzawartość zablokowana

Autor: Andrzej Ratajczyk


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
-->-->