Porozumienie frustratów

numer 2002 - 16.04.2018PolskaPOLITYKA „Pogonimy PiS”, „nie pozwolimy na przejęcie samorządów przez PiS”, „damy Polakom alternatywę dla złych rządów PiS”, „będziemy chronić przed zarazą PiS‑u” – to hasła, które padły podczas sobotniej wspólnej konwencji Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej. Opozycja nadal nie zaprezentowała żadnych konkretnych projektów poprawiających jakość życia Polaków, a jedynym pomysłem na zachęcenie do siebie wyborców jest bycie przeciwieństwem obozu dobrej zmiany.

Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska – pod taką nazwą Platforma Obywatelska i Nowoczesna wystartują wspólnie w wyborach samorządowych do sejmików województw. Porozumienie zostało przypieczętowane w sobotę na wspólnej konwencji tych partii, podczas której głos zabrali ich liderzy. Słowo „PiS” – do czego już zdążyliśmy się przyzwyczaić – padało z ust Schetyny i Lubnauer co chwila.

– Te wybory będą symbolem jak wybory samorządowe w 1990 r., pierwsze w pełni demokratyczne wybory. Tak samo będzie teraz. Przywrócimy Polsce wolność i suwerenność. Pokonamy PiS, pogonimy PiS. Zrobimy wszystko, żeby dać Polakom wybór, żeby dać Polakom alternatywę dla złych rządów PiS‑u – grzmiał Grzegorz Schetynazawartość zablokowana

Autor: jp


Pozostało 51% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
-->-->