​Przekazać prawdę o Smoleńsku

numer 2002 - 16.04.2018PolskaNASZA AKCJA Samolot zniszczyły eksplozje. Gdyby nie nastąpiły, nie doszłoby do tragedii – mówi w ostatnim wywiadzie dla „Gazety Polskiej” Antoni Macierewicz. Te informacje jednoznacznie obalają ustalenia komisji Millera oraz MAK‑u. Media Strefy Wolnego Słowa zachęcają do rozsyłania do zagranicznych redakcji anglojęzycznej wersji raportu technicznego Podkomisji do Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego z dnia 10 kwietnia 2010 r.

W środę 11 kwietnia podkomisja smoleńska pod przewodnictwem Antoniego Macierewicza zaprezentowała raport techniczny przedstawiający, co naprawdę stało się 10 kwietnia 2010 r. z tupolewem, na którego pokładzie znajdowała się polska delegacja na czele z prezydentem Lechem Kaczyńskim. Dokument odkłamuje nieprawdziwe tezy wytworzone w raportach MAK‑u i komisji Millera, które przez lata były uznawane za jedyne źródło wiedzy o tragedii smoleńskiej. Zawarte są w nim opisy wnikliwych badań specjalistów, które wskazują wyraźnie na to, że do rozpadu rządowego Tu-154M doszło na skutek dwóch eksplozji.

– Na tragedię złożyło się wiele świadomych działań. Awaria i eksplozja doprowadziły do śmierci pasażerów tupolewazawartość zablokowana

Autor: jp


Pozostało 50% treści.

Chcesz przeczytać artykuł do końca? Wyślij SMS i wprowadź kod lub wykup prenumeratę i zaloguj się.

Dostęp do artykułu
wyślij sms o treści GP1 na numer 7155
koszt 1 zł (1,23 zł brutto)
Prenumerata
Mam dostęp
zaloguj się
-->-->