Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Wisła jedzie po zwycięstwo

Dodano: 21/04/2018 - numer 2007 - 21.04.2018
Wisła Płock zrealizowała plan minimum, jakim był awans do czołowej ósemki ekstraklasy, ale to nie koniec. Podopieczni Jerzego Brzęczka nie przegrali od sześciu kolejek i zamierzają podtrzymać tę passę w sobotę w Zabrzu. Początek spotkania z Górnikiem o godz. 18. W ostatnim meczu „Nafciarze” zremisowali 2:2 z Wisłą Kraków. Odrobili dzięki temu punkt do czołówki, bo Legia, Lech i Jagiellonia solidarnie przegrały. Płocczanie zajmują czwarte miejsce w tabeli i tyle tracą do podium. W Zabrzu będą chcieli wykorzystać moment załamania Górnika, który w środę odpadł z Pucharu Polski po porażce 1:2 w Warszawie. – Rywale mają w nogach i głowach przegrany mecz z Legią. Dla nas to ogromna szansa – przyznaje Konrad Michalak, który lubi grać przeciwko Górnikowi. – Debiutowałem w zespole Wisły w meczu
     

71%
pozostało do przeczytania: 29%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze