Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Skrzyżowanie Kopcińskiego i Nawrot będzie bezpieczniejsze

Dodano: 21/04/2018 - numer 2007 - 21.04.2018
Radni i parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości chcą poprawić bezpieczeństwo na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ul. Kopcińskiego z ul. Nawrot w Łodzi. Ich zdaniem docelowo powinna pojawić się tam sygnalizacja świetlna, a na początek osoba przeprowadzająca pieszych przez pasy. 12 kwietnia na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu Kopcińskiego z Nawrot zginęła pod kołami tramwaju 9-letnia dziewczynka. Po tej tragedii różne środowiska zastanawiają się, jak poprawić bezpieczeństwo w tym rejonie Łodzi. Radni Prawa i Sprawiedliwości proponują, aby pieniądze, które nie będą wydane na nagrody miasta Łodzi, przeznaczono na sygnalizację świetlną w różnych niebezpiecznych miejscach miasta. – Od 25 lat nagrody miasta Łodzi były przyznawane bezkonfliktowo. W tym roku politycy PO i SLD
     

25%
pozostało do przeczytania: 75%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze