Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Piknik z okazji Dnia Flagi

Dodano: 21/04/2018 - numer 2007 - 21.04.2018
W Łodzi z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej oraz Dnia Polonii i Polaków za Granicą odbędzie się piknik patriotyczno-wojskowy. Łodzianie już po raz trzeci będą mogli się spotkać z żołnierzami, policjantami, strażnikami miejskimi, strażnikami granicznymi, strażakami oraz działaczami organizacji proobronnych i rekonstrukcyjnych, a także wziąć udział w koncercie zespołu Lombard. Na terenie Wojskowego Centrum Kształcenia Medycznego w Łodzi będzie można m.in. zobaczyć wystawy historyczne, defiladę, musztrę wojskową, pokaz ewakuacji medycznej z pola walki, a także wziąć udział w szkoleniu z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Zaplanowano również konkursy z nagrodami i występy artystyczne, które zakończy koncert zespołu Lombard. – Polacy na co dzień się spierają, ale nikt nie kwestionuje
     

47%
pozostało do przeczytania: 53%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze