Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Władze Łodzi zatrudniają kolejnych urzędników

Dodano: 21/04/2018 - numer 2007 - 21.04.2018
Co daje Łodzi organizacja Expo Horticular w 2024 r. dotyczącego zieleni i kształtowania przestrzeni miejskiej? Na pewno pozwala władzom miasta zatrudniać większą liczbę urzędników zajmujących się w Łodzi zielenią. Tym razem prezydent Łodzi Hanna Zdanowska zapowiedziała utworzenie w ciągu kilku tygodni stanowiska ogrodnika miasta. – Będzie on się zajmował m.in. wybieraniem miejsc, w których należy posadzić zieleń. W zespole nadzorowanym przez ogrodnika miasta znajdą się np. dendrolodzy oraz architekci krajobrazu. Razem muszą wypracować dobre dla miasta rozwiązania – przekonuje Zdanowska. Zdaniem prezydent Łodzi teraz każda jednostka zajmująca się w mieście opieką nad zielenią działa samodzielnie. – Po powołaniu ogrodnika miasta to się zmieni, bo on wszystko skoordynuje – zapewnia
     

77%
pozostało do przeczytania: 23%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze