Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

​Orła znów nie zobaczymy w Łodzi

Dodano: 21/04/2018 - numer 2007 - 21.04.2018
Przez opóźnienia na budowie nowego stadionu żużlowego w Łodzi zawodnicy Orła kontynuują wyjazdową serię meczów w Nice 1.LŻ. Po spotkaniach w Lublinie i Krakowie czeka ich pojedynek z silnym ROW-em Rybnik (niedziela, godz. 14.45).   W niedzielę atutem łódzkiego klubu na pewno będzie wyrównana formacja seniorska. Podopieczni trenera Janusza Ślączki muszą jednak zwrócić szczególną uwagę na Kacpra Woryna, który jest filarem drużyny z Rybnika. Na własnym torze na pewno będzie w wysokiej formie. W awizowanym składzie Orła nie ma niespodzianek. W pierwszej parze po raz kolejny pojadą Hans Andersen i Aleksandr Łoktajew. Drugi duet stworzą Josh Grajczonek i Maksims Bogdanovs, a Norbert Kościuch pojedzie ponownie z juniorami. W szeregach gospodarzy doszło do jednej zmiany. Mateusz Szczepaniak
     

64%
pozostało do przeczytania: 36%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze