Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Momo i złodzieje czasu

Dodano: 21/04/2018 - numer 2007 - 21.04.2018
Miejski Ośrodek Kultury w Miasteczku Śląskim zaprasza we wtorek o godz. 18 na spektakl „Momo i złodzieje czasu”. Pewnego dnia w małym, spokojnym miasteczku pojawia się tajemnicza dziewczynka o imieniu Momo. Od razu zjednuje sobie wszystkich mieszkańców, jak nikt inny potrafi ich słuchać, zaraża pozytywną energią i sprawia, że dorośli chociaż przez chwilę czują się jak dzieci. I kiedy wszyscy zaczynają cieszyć się życiem, dostrzegać siłę przyjaźni i piękno otaczającego świata, w miasteczku pojawiają się Szarzy Panowie. Podstępnie wnikają w świat dorosłych i zaczynają kraść ich czas. Tylko mała Momo potrafi oprzeć się działaniom Szarych Panów. Adaptacja i reżyseria spektaklu: Piotr Charczuk. Występują: Patryk Bańczyk, Martyna Dyrgała, Tomasz Dyrgała, Paulina Hadaś, Weronika Hadaś, Kamil
     

90%
pozostało do przeczytania: 10%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze