Wsparcie dla mediów Strefy Wolnego Słowa jest niezmiernie ważne! Razem ratujmy niezależne media! Wspieram TERAZ » x

Koniec epoki Wengera

Dodano: 21/04/2018 - numer 2007 - 21.04.2018
Na szalonej trenerskiej karuzeli, która we współczesnej piłce kręci się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, był jedynym elementem stałym. Arsène Wenger od 22 lat jest trenerem jednego zespołu – Arsenalu Londyn. Francuz niespodziewanie poinformował wczoraj, że po zakończeniu sezonu kończy pracę z zespołem „Kanonierów”. O tym się mówiło już od paru ładnych lat. Coraz częściej kibice Arsenalu kwestionowali kompetencje swojego menedżera. Wenger, który jeszcze dekadę temu uchodził za piłkarskiego rewolucjonistę, w ostatnich latach zaczął być krytykowany za staroświeckość i nienadążanie za zmianami zachodzącymi w piłce. Poszukiwany następca „Po dokładnych rozważaniach i rozmowach z władzami klubu uważam, że koniec sezonu będzie właściwym momentem, abym odszedł ze stanowiska” – napisał Wenger w
     

20%
pozostało do przeczytania: 80%

Artykuł dostępny tylko dla subskrybentów

SUBSKRYBUJ aby mieć dostęp do wszystkich tekstów gpcodziennie.pl

Masz już subskrypcję? Zaloguj się

* Masz pytania odnośnie subskrypcji? Napisz do nas prenumerata@gpcodziennie.pl

W tym numerze