​Skromne zwycięstwo Widzewa

Dodano: 23/04/2018 - numer 2008 - 23.04.2018
Podopieczni trenera Franciszka Smudy dopisali sobie kolejne trzy punkty w ligowej tabeli. W sobotę w Zambrowie pokonali Olimpię 1:0. To piąte z rzędu zwycięstwo łódzkiej drużyny. Widzewiacy rozpoczęli sobotnie starcie z jedną zmianą w składzie – Karola Stanka zastąpił Michał Przybylski, dla którego był to pierwszy występ od pierwszych minut w łódzkim klubie. Na prawej obronie znów zagrał stoper Radosław Sylwestrzak, choć Marcin Kozłowski wrócił już do zdrowia. Najaktywniejszy w szeregach gości był Mateusz Michalski. To po jego akcji sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł Daniel Mąka i nie zmarnował prezentu od kolegi z drużyny. Więcej goli już nie padło, choć gospodarze – szczególnie w pierwszej połowie – mieli okazje do zdobycia bramki. Olimpia Zambrów–Widzew Łódź 0:1 (0:1