Roma wciąż marzy

Dodano: 26/04/2018 - numer 2011 - 26.04.2018

​LIGA MISTRZÓW \ Fantastyczna końcówka i dwa gole dają Włochom nadzieję po pierwszym meczu

Gdyby mecz trwał 80 minut, to losy półfinału byłyby już rozstrzygnięte. Do tego czasu Liverpool prowadził z Romą 5:0. W końcówce Włosi wzięli się do odrabiania strat i zmniejszyli rozmiary porażki. – Ten mecz pokazał nam Liverpool w całej okazałości. Jako zespół, który zachwyca ofensywną grą, ale także potrafiący łatwo roztrwonić przewagę – mówi nam Tomasz Rząsa, były reprezentant Polski. Między 30. a 80. minutą Liverpool był nie do zatrzymania. Bramki zdobyli Egipcjanin Mohamed Salah (36. i 45.), Senegalczyk Sadio Mane (56.) oraz Brazylijczyk Roberto Firmino (61. i 68.). Jednak w końcówce gospodarze stracili koncentrację i dali sobie wbić dwa gole. Strzelili je Bośniak Edin Dżeko (81.) i Argentyńczyk Diego Perotti (85. z rzutu karnego). Roztrwonienie pięciobramkowej zaliczki